Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHYSTÁ SE DRUHÝ ROČNÍK CHL

30. 7. 2007

Již před prázdninami se sešli zástupci týmů hrajících v 1. ročníku Městské hokejové ligy v České Třebové, nováčci a výkonný výbor turnaje na první informativní schůzce před zahájením 2. ročníku soutěže, které se uskuteční na začátku listopadu 2007.

Týmy se hlasováním dohodly na těchto náležitostech (všechny budou dodatečně uvedeny v pravidlech soutěže):

·  menší dvouminutový trest se začne počítat od vhození puku na led

· turnaje se mohou zúčastnit hráči hrající do výše krajského přeboru II. třídy

· registrovaný brankář může být uveden pouze na 1 soupisce a za jiný tým v soutěži nesmí nastoupit

· neregistrovaní brankáři musejí být na soupisce svého týmu, zároveň ale můžou (se souhlasem svého týmu) nastoupit za tým jiný (i v jeden den)

· každý tým na soupisce vyznačí dva hráče, kteří absolvují seminář rozhodčích a budou rozhodovat zápasy.

V nadcházejícím ročníku bude startovné činit 1000 Kč (nevrací se), vratná jistina: 1000 Kč + 1300 krát počet odehraných zápasů.

Podle počtu přihlášených týmů se bude hrát buď dvoukolově každý s každým (do 12 týmů) nebo jednokolově každý s každým a pak dvě skupiny každý s každým o celkové umístění.

Přihlášky do soutěže odevzdejte spolu s vyplněnými soupiskami a fotografiemi, startovným a vratnou jistinou nejpozději do 30. září 2007 buď e-mailem na chlceskatrebova@atlas.cz nebo Mirce Jasanské v redakci Orlického deníku v České Třebové.

Vše bude ještě upřesněno před začátkem soutěže na další schůzce, na kterou budou opět pozváni zástupci přihlášených týmů. V případě nejasností volejte 724 791 145

přihláška do ročníku 2007 - 2008                   tiskopis soupisky na ročník 2007 - 2008